Sada tlumičů Hyperpro Streetbox, BMW R NineT (2014 - 2020)

Sada tlumičů Hyperpro Streetbox SB-BM12-0AW
16 990 Kč
14 041 Kč bez DPH
Na objednávku
KódHP31
VýrobceHYPERPRO
Záruka24 měsíců
Popis
Sada tlumičů Hyperpro Streetbox, BMW R NineT (2014 - 2020)

 

TOURING STREETBOX BMW sada tlumičů od holandské firmy Hyperpro.

Sada obsahuje :  

  • zadní emulzní tlumič 
  • progresívní pružiny do předních vidlic + olej
Hyperpro tvrdí, že po několika letech provozu jsou tlumiče unavené provozem. Tlumící kapacity jsou stále horší a použité pružiny jsou v průměru  příliš měkké. Vedle toho, tlumiče jsou také vystavené opotřebení součástí a je třeba opravit, když je to možné, nebo je třeba vyměnit po určité době. (Hyperpro doporučuje servis každých 25.000 km nebo 2 roky .
 
Ale proč utrácet spoustu peněz na dobré odpružení, když jste normální jezdec ,který chce mít dobré svezení, i když dojíždí třeba do zaměstnání ,a nechystá se na dlouhou cestu na Sibiř nebo jihoamerických stezek.
 
Proč modernizovat odpružení vašeho stroje:  pohodlné ježdění, snadné zatáčení, žádné problémy s cestujícími  nebo zavazadly, lepší brzdění, menší opotřebení pneumatik. Bylo by škoda, nevyužít výhody těchto motocyklů jen proto, že máte opotřebované tlumiče.
 
Hyperpro nabízí řešení s Hyperpro BMW Touring Streetbox. Tento box obsahuje následující produkty: přední progresivní pružiny ,tlumičový olej , zadní kapalinový tlumič s nastavitelnou úpravou odskoku a tuhosti pružiny a to vše za velmi dobré ceny.
VýrobceHYPERPRO