Gelová vložka sedadla XXL ,Sadllemen

Gelová XXl vložka do motocyklového sedadla 368x330x254 mmVíce informací
Gelová vložka sedadla XXL ,Sadllemen
Gelová vložka sedadla XXL ,Sadllemen
Gelová vložka sedadla XXL ,Sadllemen
2 280 Kč
1 884 Kč bez DPH
KódBG990R
Popis
Gelová vložka sedadla XXL ,Sadllemen

 

Když jezdec používá SaddleGel,  otřesy a vibracemi motoru, které jsou normálně přenášeny pomocí pěnového polštáře, jsou absorbovány a tlumeny sedlovým gelem namísto toho, aby byly přenášeny na tělo. Tato technologie činí tři významná zvýšení komfortu:
1.tlumí nebo absorbuje vibrace motoru a silnic, což je častou příčinou únavy jezdce
2. izoluje jezdce ze všech pevných kusů motocyklu umístěných níže
3.přenáší váhu jezdce na větší plochu, aby se odstranily otlaky a ztráta krevního oběhu. Odstranění vibrací a minimalizace těchto sil vede k nižší únavě, stresu a vyčerpání
 
Nyní můžete pomocí gelové vložky  SaddleGel ™ vyrobit jakékoliv sedadlo pro motocykl. Nainstalujte tuto podložku pod potah vašeho  sedadla aby vám poskytla celodenní pohodlí. 
 
Přizpůsobení gelové vložky do stávajícího sedadla vyžaduje demontáž potahu sedadla, vyřezávání nebo vyfrézování kapsy v pěnovém polštáři sedadla , vložení gelové vložky a opětovné nasazení krytu sedadla. Doporučujeme přečalounit nainstalovanou vložku spolu se sedadlem 3mm čalounickým molitanem
 
Gelové polštářky sedadel jsou k dispozici v pěti různých velikostech, které vyhovují téměř všem sedadlům na motocyklu. Stačí vybrat ten, který nejlépe sedí rozměrum sedací plochy. . Jednoduše změřte šířku a délku sedadla motocyklu a vyberte podložku, jejíž rozměry přesně sedí na vnějším okraji sedadla. 
 
Přibližné pokyny pro montáž
( nebereme žádnou odpovědnost za škody způsobené poškozením sedadla nebo zdraví)
 
Sejměte sedačku z motocyklu
Sejměte potah  ze sedadla. (Trhací nýty ostrým vrtákem nebo sponky malého šroubováku )
Položte gelovou vložku na požadované místo na vrchu pěnového polštáře. Ujistěte se, že umístěte podložku přímo tam, kde jezdec sedí na sedadle.
Pomocí fixu obkreslete obrys gelové podložky co nejblíže k horní části sedáku sedadla. Pěna uvnitř této linie bude odstraněna do hloubky rovnající se tloušťce gelové vložky.
Použijte lámací  nůž nebo  skalpel, kterým se rozřezá po vnitřní straně pěnu sedáku kousek polštářku, který nebude odstraněn na hloubku přibližně rovnou tloušťce gelu.
Pomocí tenkého ohebného nože opatrně vyřízneme pěnu 
Použijte malou diskovou brusku k vyhlazení dna kapsy a přiveďte ji do konečné hloubky (rovnající se tloušťce gelové podložky).
Namontujte gelovou vložku do vyřezané kapsy v polštáři.
Nastříkejte polštář a gelovou podložku  kontaktním lepidlem potáhněte čalounickým molitanem
Namontujte zpět potah sedačky a přinýtujte na místo.