Čistící prostředek Muc-Off 664 Motorcycle Cleaner 1L

Čistící prostředek Muc-Off 664 Motorcycle Cleaner 1L
319 Kč
264 Kč bez DPH
KódMO664
VýrobceMUC-OFF
Popis
Čistící prostředek Muc-Off 664 Motorcycle Cleaner 1L

Čistící prostředek na motocykl s Nano Tech Muc-Off MOTORCYCLE CLEANER
- rychleji proniká skrze špínu a velmi jemně a šetrně ji uvolňuje - je plně biologicky odbouratelný, zásaditý a neobsahuje škodlivé kyseliny, rozpouštědla ani CFC.

Čistič motocyklů Nano Tech rychle a bezpečně odstraní špínu, bláto a špínu bez nutnosti použití kyselin nebo nebezpečných chemikálií. Jedinečný vzorec je také 100% biologicky odbouratelný, takže je bezpečný pro vaše moto i planetu.


Muc-Off Motorcycle Cleaner obsahuje antikorozivní přísady chránící kovové části již v průběhu mytí. Vynikající prostředek pro odstranění nečistot biologického původu jako jsou mušky, prach, bahno.

Aplikace:
Muc-Off Moto Cleaner aplikujte přímo pomocí rozprašovače na celý motocykl, nechat několik minut působit a poté důkladně opláchnout vodou. Doporučená doba působení po aplikaci je 3-5 minut, ale žádný problém nevzniká ani při působení mnohem delším, řádově v desítkách minut. Protože Moto Cleaner není v žádném ohledu agresivní, netřeba se obávat takových nepříjemností, jakými jsou vyžírání laku, křehnutí plastů atd.

VýrobceMUC-OFF