Sada tlumičů Hyperpro pro BMW R1100GS, R850 GS

Sada tlumičů Hyperpro pro BMW R1100GS, R850 GS
27 500 Kč
22 727 Kč bez DPH
Na objednávku
KódHP33
VýrobceHYPERPRO
Záruka24 měsíců
Popis
Sada tlumičů Hyperpro pro BMW R1100GS, R850 GS

 

TELELEVER STREETBOX BMW sada tlumičů od holandské firmy Hyperpro. Pro modely BMW R850 GS a R1100 GS 1994 - 1998.

Sada obsahuje :  

  • přední a zadní kapalinový seřiditelný tlumič
  • návod-manuál pro nastavení
Hyperpro tvrdí, že po několika letech provozu jsou tlumiče unavené provozem. Tlumící kapacity jsou stále horší a použité pružiny jsou v průměru  příliš měkké. Vedle toho, tlumiče jsou také vystavené opotřebení součástí a je třeba opravit, když je to možné, nebo je třeba vyměnit po určité době. (Hyperpro doporučuje servis každých 25.000 km nebo 2 roky .
 
Ale proč utrácet spoustu peněz na dobré odpružení, když jste normální jezdec, který chce mít dobré svezení, i když dojíždí třeba do zaměstnání a nechystá se na dlouhou cestu na Sibiř nebo jihoamerických stezek.
 
Proč modernizovat odpružení vašeho stroje:  pohodlné ježdění, snadné zatáčení, žádné problémy s cestujícími  nebo zavazadly, lepší brzdění, menší opotřebení pneumatik. Bylo by škoda, nevyužít výhody těchto motocyklů jen proto, že máte opotřebované tlumiče.
 
Hyperpro nabízí řešení s Hyperpro BMW "Telelever" Streetbox. Tento box obsahuje následující produkty: přední a zadní kapalinové tlumiče s nastavitelnou úpravou odskoku, progresivní pružiny jsou v černém provedení, a hydraulického předpětí pružin, a to vše za velmi dobré ceny.
 

Hyperpro BMW "Telelever" Streetboxes jsou k dispozici pro téměř všechny modely BMW s předním a zadním tlumičem, ale bez ESA-systému.

 
VýrobceHYPERPRO