Přední sedadlo Saddlemen Adventure Tour R1200GS /GSA

Přední sedadlo Saddlemen Adventure Tour R1200GS /GSA
Přední sedadlo Saddlemen Adventure Tour R1200GS /GSA
Přední sedadlo Saddlemen Adventure Tour R1200GS /GSA
12 345 Kč
10 202 Kč bez DPH
Na objednávku
Kód08101357
VýrobceSaddlemen
Popis
Přední sedadlo Saddlemen Adventure Tour R1200GS /GSA
STANDARTNÍ výškové PROVEDENÍ pro motocykly R1200GS/GSA 2004-2013 vzduchem chlazené. Přední-řidič
 
Sedadlo Adventure TRACK je hybridní konstrukce, která kombinuje exkluzivní prvky sedla GEL komfortní vrstvy a pěny s progresivní hustotou
 
Patentovaný sedlový systém GEL-Channel, který nabízí bezkonkurenční komfort a ovládání.  Každé sedadlo obsahuje prvky, které doplňuje motocykl, v mnoha případech překonává koncepci originálních sedadel.
 
Saddlemen představují novou specializovanou rodinu sedadel, která byla vyvinuta pro jezdce Adventure, kteří chtějí ujet mnoho kilometrů v pohodlí
 
Potah sedla zabraňuje nežádoucímu klouzání je voděodolný a případné kapky vody se dají lehce setřít rukou
 
Pěna a  gél : Technologie GEL Saddlemen  se nachází na každém sedadle a každý centimetr překračuje pohodlí tří centimetrů běžné pěny.
Tato pěna má uzavřené buňky které nikdy neabsorbují vodu a byla pečlivě vyřezána a testována pro maximální jízdní výkon.
 
Rám sedadla-konzoly
 
Každé sedlo Adventure TRACK  je vyrobeno z pevné sklolaminátové pánve s pokovenými ocelovými držáky pro vynikající uchycení.
 
 
Hybridní design sedadla kombinuje interiér SaddleGel, pěnu s progresivní hustotou a sedlo Gel Channel, které poskytuje jezdcům Adventure a Dual Sport jedinečný komfort a ovládání.
 
Sedlová technologie Gel Channel (GC), která je patentovaná, obsahuje zabudovaný kus SaddleGel a kanál v základové pěně, aby zmírnil tlak sedu na perineální plochu, zvýšil tok krve a tím udržel jezdce v sedle déle.
 
Gel Channel sedadla nabízejí vysokou kvalitu, odolnou konstrukci a styl, který je stejně jedinečný, jak je funkční.
 
Vinylové a robustní mikrovláknové semišové potahy přinášejí vynikající kombinaci pohodlí a ovládání.
 
Integrované body pro upevnění pytlů / nákladu na piliarové části sady sedadel třídy Adventure usnadňují upevnění zavazadlového prostoru nebo jiných nákladu
 
Většina středně velkých aplikací Dual Sport zahrnuje také sadu popruhů pro zavazadla / náklad, které se instalují nebo odstraňují v sekundách od sedadla.
 
Specifické informace
 
Zachovává funkci nastavení výšky sedadla řidiče
 
Přední sedadlo se přizpůsobuje nejen výšce, ale může i vpřed nebo vzad pro zvýšení pohodlí jezdce
 
Robustní kování z ocelového plechu na sedadlech řidiče a spolujezdce je silnější než u plastových montážních jazýčků originálních sedadel
 
Výška sedadla řidiče napodobuje původní sedadlo, ale s širším zadním sedlem pro pohodlí a speciálně tvarovaným nosem, který pomáhá nohám
jezdce lépe dotýkat se země při zastávkách.
 
Velké podložky GEL na předních a zadních sedadlech dodávají větší pohodlí a působí jako tlumič vibrací při hrubém jízdě.
 
 
VýrobceSaddlemen